Viete, čím ozdobiť váš vianočný stromček, aby bol skutočne kúzelný?

0
204

Možno už ste tiež zažili situáciu, kedy ste vstúpili do niečej obývacej izby počas vianočných sviatkov, a vianočný stromček vám doslova vyrazil dych. Čím to bolo? Spôsobilo to niekoľko dôvodov naraz? Alebo išlo o niečo konkrétne, čo ste ešte nevideli? Urobiť z obyčajných Vianoc, Vianoce kúzelné môže aj dokonalo ozdobený vianočný strom. Čím prekvapíte seba aj návštevu? Poďte sa inšpirovať.

Nádherné vianočné osvetlenie

Ak sa pozriete na rozdiel v osvetlenom a neosvetlenom vianočnom stromčeku, je doslova markantný. Vianočné osvetlenie na stromček dodá všetkým ozdobám, ktoré na stromčeku sú, úplne iný vzhľad. Tiež zaistí odlesk gúľ, vianočných reťazí aj iných vianočných ozdôb. Je na vás, či si vyberiete LED osvetlenie v teplej bielej či studenej bielej farbe, alebo svetielka pestrofarebné. Rozdiel robí aj intenzita osvetlenia, alebo nastavenie režimu blikania v rôznom rytme.

Ku kvalitným a veľmi pekným druhom osvetlenia patrí vianočné osvetlenie Twinkly. Zvoliť môžete farebné LED osvetlenie na stromček Twinkly 32 m RGB 400LED alebo zlatú edíciu LED osvetlenie na stromček Twinkly 20 m AWW 250 LED. Dokonca na osvetlenie môžete kúpiť aj hudobný senzor.

Koberček pod vianočný stromček

Úplne inak tiež pôsobí stromček, ktorý je umiestnený na koberčeku. Vyrábajú sa špeciálne typy koberčekov, ktoré sú vyrábané v rôznych priemeroch, ktoré sa volia podľa toho, aký je veľký vianočný stromček. Podložka pod vianočný stromček nielenže dotvorí celkovú atmosféru v miestnosti, ale k stromčeku dokonale ladí. Aj koberček môže byť tým, čo dodá dokonalú čerešničku na torte vašej vianočnej výzdobe.

Samotné ozdoby na vianočný stromček

Starostlivo vyberajte aj vianočné gule. Akoby orosené, matné gule pôsobia tajomnejším dojmom. Naopak, pokiaľ máte radi lesk, voľte zlaté, strieborné, alebo červené lesklé typy, príp. farby podľa aktuálneho trendu pre dané Vianoce. Farba sa každý rok mení.

Nezabudnite ani na zaujímavú a krásnu piku. Stromček musí byť vysoký tak, aby vám naň pika, či hviezda vošla.

Vyberte si krásny umelý vianočný stromček aj ďalšiu vianočnú výzdobu na svetstromcekov.sk. Budete nadšení, čo všetko sa dá kúpiť pre vaše kúzelné Vianoce.

Předchozí článekZrnková káva z celého sveta – nájdite tú, ktorú si zamilujete
Další článekPorovnanie parametrov Cyberghost VPN a Seed4Me VPN: Ktorá VPN vyhrala?